VZOREK - DŘEVĚNÁ PODLAHA DUB TORINO
Kód: 1490
Rychlé poradenství PO-PÁ
více než 10 let zkušenosti s prodejem a realizací

Rychlé vyřízení objednávky
objednávky vyřizujeme do druhého dne
Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VZORKY PODLAH |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| Barva: | Přírodní / light |
| Dřevina: | Dub |
| Nášlapná vrstva: | 3 mm |
| Pokládka: | Lepení, Click |
| Tloušťka: | 14 mm |
| Třídění: | méně suků |
| Vrstvy: | 3 vrstvy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

