VZOREK - DŘEVĚNÁ PODLAHA DUB HAMBURK - parketový vzor
Kód: 1485
Rychlé poradenství PO-PÁ
více než 10 let zkušenosti s prodejem a realizací

Rychlé vyřízení objednávky
objednávky vyřizujeme do druhého dne
Související produkty
Detailní popis produktu
Líbí se vám přírodní varianta dřevěné podlahy Dub Hamburk, ale raději byste podlahu viděli naživo přímo v prostoru realizace? Pak je možné si u nás objednat a nechat zaslat vzorek podlahové krytiny a udělat si přesnou představu o odstínu, struktuře a kvalitě dřevěné podlahy Dubu Hamburk.
Vzorek podlahy poskytujeme zdarma za vratnou zálohu. Záloha je vám vrácena ihned po vrácení neporušeného vzorku zpět.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VZORKY PODLAH |
|---|---|
| Záruka: | 20 let |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Barva: | Přírodní / natural |
| Dřevina: | Dub |
| Nášlapná vrstva: | 2,6 mm |
| Pokládka: | Lepení |
| Styl: | Parkety |
| Tloušťka: | 14 mm |
| Třídění: | méně suků |
| Vrstvy: | 3 vrstvy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

