VZOREK - DŘEVĚNÁ PODLAHA ČESKÝ DUB SVĚTLÝ
Kód: 1481
Rychlé poradenství PO-PÁ
více než 10 let zkušenosti s prodejem a realizací

Rychlé vyřízení objednávky
objednávky vyřizujeme do druhého dne
Související produkty
Detailní popis produktu
Líbí se vám přírodní varianta dřevěné podlahy Český dub světlý, ale raději byste podlahu viděli naživo přímo v prostoru realizace? Pak je možné si u nás objednat a nechat zaslat vzorek podlahové krytiny a udělat si přesnou představu o odstínu, struktuře a kvalitě dřevěné podlahy Český dub světlý.
Vzorek podlahy poskytujeme zdarma za vratnou zálohu. Záloha je vám vrácena ihned po vrácení neporušeného vzorku zpět.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VZORKY PODLAH |
|---|---|
| Záruka: | 20 let |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Barva: | Hnědá - bělená |
| Dřevina: | Dub |
| Nášlapná vrstva: | 4 mm |
| Pokládka: | Lepení |
| Tloušťka: | 15 mm |
| Třídění: | více suků |
| Vrstvy: | 3 vrstvy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

