VZOREK - DŘEVĚNÁ PODLAHA DUB COUNTRY RUSTIKAL 190 cm délka
Kód: 1480
Rychlé poradenství PO-PÁ
více než 10 let zkušenosti s prodejem a realizací

Rychlé vyřízení objednávky
objednávky vyřizujeme do druhého dne
Související produkty
Detailní popis produktu
Líbí se vám přírodní varianta dřevěné podlahy Dub Country Rustikal v délce 190 cm, ale raději byste podlahu viděli naživo přímo v prostoru realizace? Pak je možné si u nás objednat a nechat zaslat vzorek podlahové krytiny a udělat si přesnou představu o odstínu, struktuře a kvalitě dřevěné podlahy Dubu Country Rustikal.
Vzorek podlahy poskytujeme zdarma za vratnou zálohu. Záloha je vám vrácena ihned po vrácení neporušeného vzorku zpět.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VZORKY PODLAH |
|---|---|
| Záruka: | 20 let |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Barva: | Přírodní / natural |
| Dřevina: | Dub |
| Nášlapná vrstva: | 3 mm |
| Pokládka: | Lepení, Click |
| Tloušťka: | 14 mm |
| Vrstvy: | 3 vrstvy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

